Kniha návštěv

Datum: 23.05.2012

Vložil: Martina Talpová

Titulek: Potěšení

Nějaké zvláštní vibrace ve vzduchu mě právě přivedly na tuto úžasnou stránku a nemůžu jinak, než zavzpomínat. Je to již hodně let, kdy jsem se po dlouhé pauze odhodlala navštívit divadlo a v podstatě jsem nic neočekávala. Nikdy však nezapomenu na pocit, s nímž jsem opouštěla jen nerada svou sedačku na představení Radúz a Mahulena, kde jsem poprvé viděla - a hlavně slyšela zpívat Petra Gazdíka. Přiznávám, že mám slabost pro zpívající mužské, ale Petr mě naprosto omráčil, přikoval do sedadla a přiměl zamilovat si toto divadlo. Pěkných pár let jsem pak navštěvovala každé představení, v kterém účinkoval, posílala mu dárky a básničky a když jsem pak zjistila, že jeho datum narození je shodné s mým, připadalo mi to naprosto osudové:-). Nikdy mě nepřestane mrzet, že jsem nenašla odvahu, abych mu někdy poděkovala osobně za vše, co pro mě a mé rozmazlené sluchové buňky udělal. Snad tedy aspoň touhle formou mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů jak v profesním, tak i v osobním životě. Srdečně zdraví nadšená fanynka!


Zpět na diskuzi